Inne

Meble Wójcik – polski producent mebli

Meble Wójcik to czołowy polski producent mebli modułowych cieszący się popularnością zarówno w kraju jak i za granicą. W ofercie Meble Wójcik znajdziemy między innymi modne i funkcjonalne meble do salonu, pokoju dziecięcego, jadalni czy biura. Meble zaprojektowane przez tego producenta są chętnie wybierane również do pokoju młodzieżowego czy sypialni.

Ponad 35 lat doświadczenia w produkcji mebli

Początki marki Meble Wójcik sięgają roku 1986, gdy stolarz Leszek Wójcik założył pierwszy zakład produkcyjny. Od samego początku firma ta pozostaje w rękach rodziny, ale na przestrzeni lat jej działalność zdecydowanie się rozbudowała. Obecnie firma Meble Wójcik posiada trzy zakłady produkcyjne w Elblągu, a swą ofertę kieruje nie tylko na rynek polski, ale też do ponad dwudziestu innych krajów.

Meble Wójcik – jakość i nowoczesność

Głównym materiałem wykorzystywanym przy produkcji jest wysokogatunkowa płyta laminowana, charakteryzująca się odpornością na zarysowania, zadrapania, uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć i wysoką temperaturę, dzięki którym meble są niezwykle trwałe i solidne, a swój piękny i nietuzinkowy wygląd zachowują przez długi czas. Wszystkie bryły, pochodzące z asortymentu marki Meble Wójcik odpowiadają najnowszym trendom meblarskim, powstają we współpracy z projektantami.

 KOLEKCJA CORTINA

Idealne do każdego domu i mieszkania

Planując remont lub urządzając dom lub mieszkanie, warto zerknąć na asortyment marki Meble Wójcik. Można w nim znaleźć odpowiednie meble praktycznie do każdego pomieszczenia. W ofercie marki Meble Wójcik znajdują się meble do sypialni, jak choćby łóżka, stoliki nocne, szafy i szafki. Nie brak również mebli do jadalni i pokoju dziecka w asortymencie tego producenta, dzięki czemu można umeblować z ich pomocą praktycznie cały dom lub mieszkanie.

KOLEKCJA MONACO

Postaw na sprawdzoną markę

Rzut oka na asortyment marki Meble Wójcik w naszym sklepie wystarczy, by przekonać się, że są to produkty o przystępnych i zróżnicowanych cenach. Z uwagi na to, że większość tych mebli to konstrukcje do samodzielnego montażu, ich ceny są przystępne, a transport nie kosztuje wiele. To powoduje, że po Meble Wójcik może sięgnąć każdy. Jeśli chcesz, aby meble służyły Ci przez wiele długich lat, postaw na sprawdzoną markę, której produkty są gwarancją najwyższej jakości. Wbrew pozorom nie liczy się wyłącznie nowoczesny design, ale przede wszystkim jakość mebli.

https://meblekoala.pl/?s=meble+w%C3%B3jcik&post_type=product&product_cat=0

KOLEKCJA NUBI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *