Inne

2 w 1 czyli sofa, która zmienia się w łóżko

Włoskie kanapy z funkcją spania

Z czym kojarzą się Wam Włochy ? Oczywiście z niezapomnianymi wakacjami, modą, luksusowymi samochodami ale co najważniejsze awangardowym designem. Włoski design należy do światowej czołówki, nic więc dziwnego że to Właśnie włosi zaprojektowali idealną kanapę z funkcją spania. 

Metod i systemów dostępnych na rynku jest wiele, jednak włoski system rozkładania cieszy się obecnie największą popularnością. Kanapa ze stelażem włoskim jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu, a rozłożona zamienia się w naprawdę wygodne łóżko. Z powodzeniem może być użytkowana nie tylko jako łóżko dla gości, ale także do okazjonalnego spania dla domowników.

 

 

 

Sofa Coimbra

 

Porządny i lekki stelaż

Stelaż można rozłożyć bez użycia siły. Metoda jest lekka i łatwa – pociągając do przodu za odpowiedni uchwyt, cały stelaż wysuwa się i rozkłada.  Wybór sofy z funkcją spania nie jest zadaniem najłatwiejszym i to nie tylko ze względu na jej design, ale także system, który pozwala przeobrazić ją w wygodne łóżko. Rozkładając i składając sofę codziennie, ważne jest to, aby mechanizm działał bez zarzutu. Włoski system rozkładania jest bezpieczny, lekki i nie zacina się. Nie ma także ryzyka, że codzienne rozkładanie zarysuje podłogę.

 

Sofa Tabua

Materac w kanapie – tylko Sembella

Materac, jaki ma narożnik ze stelażem włoskim, chowa się w skrzyni i jest jednolity, a dzięki temu bardzo wygodny. W naszych kanapach używamy materacy marki Sembella. Jest to czołowy, Polski i Europejski producent materacy wysokiej klasy. Zastosowanie porządnych materiałów sprawia, że materac nie odgniata się i wystarcza na wiele lat. 

Lubimy innowacyjne rozwiązania, dlatego w naszej ofercie sklepu znajdziecie sofy idealne dla siebie z możliwością konfiguracji – wszystko to w wielu opcjach kolorystycznych i bardzo atrakcyjnych cenach!

Sofa Tabua z otomaną i zagłówkami

Kliknij żeby sprawdzić sofę COIMBRA

Kup sofę Tabua i śpij wygodnie – kliknij i sprawdź!

Co powiecie na narożnik z wygodnym materacem na stelażu włoskim? – zobacz! 

 

 

One thought on “2 w 1 czyli sofa, która zmienia się w łóżko

  1. Kaldekor pisze:

    Po przeczytaniu tego artykułu z jeszcze większym przekonaniem uważam, że włoski design i funkcjonalność idą w parze. To prawda, że wybór kanapy z funkcją spania nie jest łatwy, ale dzięki wam łatwiej jest zrozumieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze. Zarówno opis stelaża, który można rozłożyć bez użycia siły, jak i szczegółowe omówienie kwestii materaca, stanowią cenne wskazówki dla potencjalnych nabywców. Wskazanie konkretnych modeli, jak Sofa Coimbra i Sofa Tabua, pomaga zobrazować wyjątkowe cechy kanap z funkcją spania i dostarcza konkretów do dalszych poszukiwań. To, co szczególnie doceniam, to możliwość konfiguracji oferowanych modeli, które umożliwiają dostosowanie mebla do indywidualnych potrzeb i gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *