DOSTAWA MEBLI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Zależy nam, aby zamówione w naszym sklepie meble dotarły do Ciebie na czas i bez zbędnych kłopotów. Wiemy, jak puste wydaje się mieszkanie bez nowych mebli, dlatego staramy się przygotować i wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej. Dbamy o sprawny system zamówień i niezawodną logistykę dostaw na terenie całej Polski! Mając na uwadze bezpieczeństwo wysyłanych mebli, korzystamy z usług doświadczonych przewoźników, którzy oferują specjalistyczny transport bezpośrednio na adres zamawiającego.

DOSTAWA STANDARD

Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kurier dostarczy meble pod wskazany adres w godzinach 8:00-20:00 w dni powszednie i rozładuje przesyłkę z samochodu. Każda przesyłka ma swój indywidualny numer, dzięki któremu możesz ją śledzić.

DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Koszt Dostawy jest zależny od wagi, rozmiaru oraz ilości zamówionych mebli. Jeśli chcieliby Państwo poprosić o wycenę dostawy z wniesieniem przed złożeniem zamówienia, prosimy o przesłanie symboli mebli bądź linki.

W wyjątkowych sytuacjach może się zdarzyć, że ustalony termin, o którym zostaliście Państwo poinformowani, zostanie przesunięty – w takiej sytuacji niezwłocznie Państwa informujemy i prosimy o wyrozumiałość.

ODBIÓR OSOBISTY

Jeśli nie chcesz płacić za przesyłkę, zamówione meble możesz odebrać osobiście za darmo z naszego magazynu w Czańcu, przy ulicy Kościelnej 71. Po wybraniu tej formy realizacji zamówienia powiadomimy Cię, jak tylko meble będą gotowe do odbioru. Magazyn czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, sobota 9:00-13:00.

Masz pytania związane z dostawą?

Napisz na biuro@meblekoala.pl lub zadzwoń pod numer: 798-718-656 - udzielimy Ci wszystkich informacji!