Porady

Siedziba firmy

Internetowy sklep meblekoala!

Miejsce w którym urządzisz swój dom od A do Z. Szeroki asortyment stale poszerzany o starannie selekcjonowane meble, najwyższej jakości obsługa klienta.

W niewielkiej miejscowości – Czaniec na pograniczu województw śląskiego i małopolskiego znajduje się główna siedziba firmy, oraz magazyny. To właśnie tutaj przyjmowane są zamówienia online, a także  dostawy mebli od producentów.  Wszystko odbywa się zgodnie z napływającymi zamówieniami, według kolejności, rodzaju i czasu realizacji. Pomysł na utworzenie sklepu online z meblami pojawił się u nas w 2022 roku. Wychodząc naprzeciw klientom stacjonarnym postanowiliśmy stworzyć przyjazny i intuicyjny salon z meblami w Internecie.

Musisz wiedzieć, że ogromnie cenimy sobie zadowolenie klientów i to, aby doświadczenia wiązały się tylko i wyłącznie z pozytywnymi wrażeniami. Nie jest to proste, jednak wykonanie tych trudnych zadań, daje w życiu najwięcej satysfakcji. Szczegółowo przyjrzeliśmy się oczekiwaniom klientów, starannie rozwijając każdy aspekt składający się na ich spełnienie.

 

Meble dla każdego!

Na pewno już wiesz, że możesz kupić u nas różnego typu meble. Być może wiesz też, co byś chciał kupić, ale na pewno nie wiesz, ile naszych starań stoi za daną ofertą. Każdy produkt, który oglądasz to starannie przemyślana propozycja. Przygotowując asortyment, rozważamy, czy to jest to, czego nasi klienci oczekują od nas, czy to najlepsza cena, którą możemy zaoferować? Między innymi takie pytania pozwoliły przygotować nam atrakcyjną ofertę dopasowaną do każdej odwiedzającej sklep osoby.

 

Ciesz się różnorodnością i szerokim wyborem!

Sklep stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy lubią wyrażać siebie również poprzez wystrój swoich wnętrz. Szanujemy Twoje prawo do indywidualności i wyboru. Twój czas też. Dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji nas – nasz sklep meblowy, a przede wszystkim nasze zaangażowanie i starania, aby wizyta i zakupy budziły wyłącznie pozytywne emocje i skojarzenia. Nie dyskutujemy o gustach. Każdy ma przecież prawo żyć i mieszkać tak, jak lubi. Niezależnie od Twoich preferencji i upodobań, w naszym sklepie poczujesz się jak u siebie.

 

Służymy wsparciem i doradztwem na każdym etapie zakupu oraz gwarantujemy, że zamówione przez Ciebie produkty – dotrą bezpiecznie pod wskazany adres w najszybszym możliwym terminie.

 

Zapraszamy na zakupy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *