Inne

Urządzamy pokój dla dziecka na nowy rok szkolny!

Nie ma nikogo bardziej dumnego od samego pierwszoklasisty niż jego mama. Twoja pociecha wkracza właśnie we wspaniały świat szkolnych doświadczeń, a ty chcesz sprawić, żeby zapamiętał ten wyjątkowy czas na długo. Dla jeszcze lepszego efektu przed rozpoczęciem roku szkolnego zadbaj o zmianę aranżacji pokoju przedszkolaka na pokój ucznia! Okres przed rozpoczęciem roku szkolnego  to dobry moment na gruntowny remont pokoju pierwszoklasisty, by stworzyć mu optymalne warunki do nauki.

W pokoju ucznia nie może zabraknąć dobrze zaplanowanej przestrzeni umożliwiającej mu naukę w komfortowych warunkach. To najwyższy czas na to, aby wybrać dla dziecka ergonomiczne i funkcjonalne biurko, przy którym uczeń będzie mógł bez przeszkód uczyć się czy odrabiać zadania domowe.

Kolekcja SIMI klasyka w kolorach natury!

Upewnij się, że w pokoju dziecka nie brakuje miejsca do przechowywania niezbędnego szkolnego ekwipunku – plecaka, zeszytów, książek, jak również różnego rodzaju prac, np. plastycznych, które uczeń zapewne będzie przynosił ze szkoły. W tym celu perfekcyjnie sprawdzi się praktyczny regał lub komoda do pokoju dziecka.

Kolekcja QUBIC to nie czas na nudę!

Polecanym rozwiązaniem do pokoju dziecka są meble, które posiadają zarówno szuflady, jak i otwarte półki, łącząc w sobie zalety regału oraz komody. Szuflady przydadzą się zwłaszcza do przechowywania drobnych artykułów szkolnych takich jak zestawy kredek, flamastrów, ołówków itp. Świetnie nadają się również do umieszczenia w nich zeszytów, bloków rysunkowych czy dziecięcych prac malarskich. Wolne szuflady z powodzeniem można także wykorzystać do uporządkowania drobnych zabawek, np. klocków czy zabawkowych autek, które dotychczas nie miały dla siebie miejsca i zazwyczaj leżały rozrzucone po podłodze.

Kolekcja STORY z klasyką jej do twarzy!

Otwarte półki regału to z kolei bardzo dobre miejsce na układanie książek, w tym np. podręczników oraz szkolnych lektur w taki sposób, aby znajdowały się zawsze pod ręką. To również bardzo dobre miejsce na przechowywanie gier planszowych czy niewielkich zabawek. Na półce można także postawić zdjęcia w ramkach lub kolekcjonerskie przedmioty, które zbiera dziecko. Pomysłów na wykorzystanie regału w pokoju dziecka jest bardzo wiele.

 

Kolekcja POK  system z różnymi wielkościami szaf i regałów!

Pamiętaj również o miejscu do zabawy i odpoczynku! Oczywiście, nauka jest ważna i fakt ten nie podlega żadnej dyskusji, niemniej po odrobieniu lekcji i zakończeniu nauki, każde dziecko powinno mieć możliwość swobodnej i kreatywnej zabawy. Warto mieć na uwadze, że taka zabawa stanowi bezcenny element dziecięcego rozwoju!

Kolekcja PLANO nowocześnie i z pomysłem!

Właściwie przemyślana aranżacja i staranny wybór mebli mają ogromny wpływ nie tylko na wygląd, ale również na funkcjonalność pokoju ucznia. Dzięki odpowiednio zaplanowanemu umeblowaniu, każdy przedmiot znajdzie dla siebie miejsce i w razie potrzeby łatwo będzie można go odnaleźć.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli dla dzieci i młodzieży.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *