Inne

ODMIEŃ SWÓJ PRZEDPOKÓJ NA ŚWIĘTA

Kolejne Święta zbliżają się wielkimi krokami. Przygotowujemy prezenty, planujemy świąteczne menu i szykujemy dom do przyjęcia gości. To szczególny czas, w którym w twoje progi zawitają bliscy. Dobrze zatem zadbać o ich komfort i nie chodzi tu tylko o suto zastawiony wigilijny stół…

Przedpokój to miejsce, w którym witamy zaproszonych gości, a święta to doskonały czas na zmianę wystroju wnętrza. Od razu pragniemy uspokoić, że nie wiąże się to z uciążliwym remontem czy malowaniem ścian. Z nami, umeblowanie korytarza to proste, szybkie i przyjemne zadanie. Za pomocą kilku kliknięć znajdziesz i zamówisz nowe, stylowe i solidne meble do przedpokoju. My je dostarczymy, ty zajmiesz się jedynie ustawieniem mebla w pożądanym miejscu.

 

Nowa szafka na buty z siedziskiem czy wieszak na ubrania z lustrem nie tylko odświeżą twój korytarz, pomogą również dobrze zorganizować miejsce na obuwie, kurtki i inne zimowe akcesoria.

Z garderobą do przedpokoju QUANT urządzisz nie tylko modne wnętrze, ale przede wszystkim praktyczne i przytulne miejsce, które od wejścia będzie emanowało dobrą energią. Połączenie czerni oraz dekoru w kolorze dąb artisan to duet, który nie tylko pasuje do różnych stylów aranżacji wnętrz, ale również jest ponadczasowy.

Meble z kolekcji QUANT zostały wyposażone w oświetlenie LED, które podkreśla przestrzenny styl frontów oraz wprowadza do wnętrza nastrojowy klimat.

 

Gładkie, bezuchwytowe fronty sprawiają, że czysta, minimalistyczna forma mebli nie została zakłócona zbędnym detalem.

Sprytne schowki, pojemne szuflady i szafki, za których dzwiczkami pomieścisz więcej, niż myślisz. Ta kolekcja świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim przedpokoju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – kliknij!!!!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *