Inne

Polski producent Gała Meble – meble tworzone z pasją i zaangażowaniem!

Producent Gała Meble istnieje na rynku od ponad czterdziestu lat i z sukcesem produkuje najlepszej jakości meble. Posiada 100% polski kapitał, co oznacza że kupując meble wybierasz całkowicie polski produkt wspierając tym samym gospodarkę.

Gała Meble to przede wszystkim gustowne meblościanki, komfortowe meble modułowe, meble kuchenne, funkcjonalne szafy i komody. Meble tej marki wyróżnia nowoczesny design, wysokiej klasy materiały, niezwykle dopracowane detale, gabaryty dopasowane do potrzeb klientów, jak również świetny stosunek ceny do jakości.

Aranżacja pokoju dziennego z meblami kolekcji Kora samoa king

 Z oferty Gała Meble z pewnością będą zadowoleni zarówno miłośnicy stylu klasycznego, jak i nowoczesnego lub skandynawskiego. Nad produkcją propozycji marki pracują świetni konstruktorzy i projektanci, dzięki czemu powstają całkowicie funkcjonalne meble o niebanalnym designie.

Aranżacja pokoju dziennego z meblami kolekcji Prowansja grey

Gała Meble to także stylowe i praktyczne elementy wyposażenia sypialni. Znajdują się wśród nich łóżka, szafy, komody oraz szafki nocne. Daje to możliwość kompleksowej stylizacji całej sypialni przy pomocy mebli z jednej kolekcji. Tak zaaranżowany pokój sypialny będzie się prezentował nowocześnie, oryginalnie i niezwykle stylowo, co z pewnością wpłynie na komfort użytkowania wszystkich tych mebli. Kolekcje elementów do sypialni wykonane są w różnych stylach. Wśród zestawów tych znajdują się jasne komplety w stylu skandynawskim, a także piękne, brązowe elementy w stylu klasycznym.


Aranżacja sypialni z meblami kolekcji Kora w wybarwieniu sosna andersen

Polski producent Gała Meble ma w swojej ofercie także ciekawe i nowoczesne meble młodzieżowe. Wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, tworząc trwałe i odporne na uszkodzenia elementy wyposażenia. W zestawie mebli do pokoju młodzieżowego znajduje się m.in łóżko, szafa, komody czy biurko. Jednym słowem wszystko, co potrzebne do stworzenia przestrzeni sprzyjającej wielogodzinnej nauce, odpoczynkowi i zabawie.

Aranżacja pokoju młodzieżowego z meblami kolekcji Mati

Meble od Gała Meble to także piękne i funkcjonalne propozycje do aranżacji kuchni. I tak jak w przypadku kolekcji do salonu czy sypialni, tak i w przypadku kuchni do wyboru są meble zaprojektowane w różnych stylistykach.

Przykładowa aranżacja kuchni z meblami kolekcji Aspen

Gała Meble działa na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki doświadczeniu oraz współpracy z wieloma klientami, marka wypracował pozycję jednego z czołowych polskich producentów świetnej jakości mebli do wyposażenia całego mieszkania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Gała Meble w naszym sklepie internetowym

https://meblekoala.pl/?s=ga%C5%82a+meble&post_type=product&product_cat=0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *