Inne

Nasza relacja z Meble Polska 2023 w Poznaniu – Lenart

W dniach 21-24 luty 2023 roku odbyły się w Poznaniu największe targi meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej – Meble Polska 2023. Jak co roku wybraliśmy się aby zobaczyć nowości i poznać  wzory, które będą kształtować tegoroczne trendy w branży meblarskiej.

Największą naszą uwagę przykuło niesamowite stoisko firmy Lenart. Było jednym z większych, w czarnej aranżacji, pełnej kwiatów i nowoczesnych mebli, w których przeważał styl loftowy. Nie wszystkie prezentowane kolekcje wejdą do produkcji, chociaż bardzo byśmy tego chcieli! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

 

W zacisznym miejscu można było odpocząć i w spokoju porozmawiać z kontrahentami

 

Tak prezentował się przód stoiska. Na froncie widać nowoczesny półkotapczan Bed Concept. Takie łóżko chowane w ścianie można zamówić u nas poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy

 

Jednym z trafionych pomysłów był zdecydowanie nowy przedpokój do istniejącej już od lat kolekcji – QUANT. Dekory czarnej płyty i ciepłego dębu artisan stanowią świetne połączenie sprawiające, że kolekcja Quant jest jednym z naszych największych hitów sprzedażowych. Na ostatnich targach została dołączona do systemu sypialnia, a w tyk roku dołaczy przedpokój.

Przedpokój QUANT

 

Na dosłownie każdym stoisku na Targach można było spotkać meble z ryflami, czyli z poziomymi lub pionowymi wypustkami, które idą przez całą długość lub szerokość frontu. Nie inaczej było w przypadku producenta Lenart, który zaprezentował nowy system komód i szafek pod telewizor RTV właśnie z takim wzorem.

 

 

Kolor buku w połączeniu z ciemnym szkłem? Coś innego

 

 

Podobają Wam się nowe meble?

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *